Śmierć w domu

Śmierć może przydażyć się w każdym miejscu i czasie. Najczęściej spotyka nas to we własnym domu. Jeżeli tak właśnie stało się w [...]

Śmierć w miejscu publicznym

W przypadku śmierci osoby w miejscu publicznym, na wskutek wypadku, samobójstwa lub gdy istnieje uzasadnione podejrzenie, [...]

Śmierć w szpitalu

W przypadku śmierci osoby w szpitalu, domu pomocy społecznej lub hospicjum procedura wygląda następująco;

Dokumenty potrzebne do pogrzebu

Przedstawiamy listę dokumentów niezbędnych do zorganizowania ceremonii pogrzebowej

Dokumenty do uzyskania zasiłku pogrzebowego

Lista dokumentów niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA itp

Zasiłek pogrzebowy

« WsteczDalej » 1 2

Zakład Pogrzebowy „AARON&ZEUS" prowadzi swoją działalność w dwóch punktach miasta Katowic; siedziba firmy znajduje się przy ul. Gliwickiej 101 w dzielnicy Załęże, natomiast filia przy ul. Barlickiego 3 na osiedlu Witosa w Katowicach.

Firma, świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i kremacyjne dla różnych wiar wyznaniowych niezależnie od regionu i miejsca zgonu danej osoby. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej pozwoliło nam zapewnić Rodzinom, które znalazły się w tej bolesnej sytuacji na bezstresowe załatwienie ceremonii pogrzebowej.

W przypadku gdy w Twoim życiu nadejdzie ta smutna chwila , że ktoś kochany, najbliższy twemu sercu odejdzie do wieczności, my służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h.

Każdy nasz klient jest traktowany w sposób wyjątkowy, dbamy o jego należytą obsługę od początku do końca. Rodzinie osób zmarłych staramy się pomagać i jednocześnie wyręczać z prawie wszystkich formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych ,które są nieodzowną częścią zorganizowania pochówku.

Kładziemy wysoki nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych przez nas usług a także godne traktowanie zmarłych i szacunku w tej dostojnej chwili.

Cenimy sobie ponad wszystko zadowolonych klientów, dlatego staramy się aby oprawa ceremonii pogrzebowej przez nasza firmę była profesjonalna pod każdym względem.